| Mihai03 a întrebat:

Unde pot cumpara masina de tuns parul in Timisoara? Va rog sa spuneti magazinul si sa dati si indicatii cum ajung acolo din complexul studentesc. Daca stiti ceva aproape de Complexul Studentesc ar fi mai bine. Dau funda celui mai complet raspuns.

2 răspunsuri:
| florinatm a răspuns:

In auchan din iulus mall, cu ezpresu 2 care il iei din statia din complex unde circula si firobuzele

| Mihai03 explică (pentru florinatm):

Ai de Romana ta... Firo ce? Poate Trolebuze. Si e Express...