| Wth_Arun_1992 a întrebat:

Salutari,imi puteteti spune pe ce site din Romania sau magazin pot gasi geaca aceasta http://www.chinabuye.com/......94/..funda

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Tu ai intrebat pe ce site din Romania se gaseste, ti-am spus, mai mult ce sa-ti spun?

5 răspunsuri:
| Wth_Arun_1992 explică (pentru evenso):

Frate e 300 de ron aici lol

| evenso a răspuns (pentru Wth_Arun_1992):

Si cu cat ai vrea sa fie o geaca de piele?

| Wth_Arun_1992 explică (pentru evenso):

Frate pe site era 30 de dolari ...si nu cred ca era piele originala da orqm era frumoasa

| evenso a răspuns (pentru Wth_Arun_1992):

Tu ai intrebat pe ce site din Romania se gaseste, ti-am spus, mai mult ce sa-ti spun?

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Greu de spus, e frumoasa, dar nu putem sa iti garantam unde este, foarte greu sa iti spunem deoarece pe TPU suntem imprastiati prin romania.Nu am vazut-o.In orice caz daca nu o gasesti o poti cumpara online sau daca gasesti asemanatoare, eu zic ca e bine happy, incearca la targuri, piete, magazine, mall-uri o sa gasesti garantat!
Bafta Multa happy!