| laurel a întrebat:

Salutatre tuturor fetelor ( sau femeilor de pe acest grup... fiecare cum se simte ). As avea si eu nevoie de ajutorul si ideiile voastre de lady într-o problema delicata. Ma intereseaza un parfum cu aroma / pe baza de frezie. Caut parfum de dama, dar nu as dori combinatii, ca asa am gasit suficente. Sau, in ce mai rau caz, sa fie combinatie si cu alte esente dar sa miroase a Frezie, deci celelalte in procent mic sau deloc.Toate cele de la Gucci au "si" esenta de Frezie, dar eu as dori doar Frezie, deci cu Gucci am fost lamurit.Multumesc anticipat pentru ajutor! Cu respect

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Femme De Lacoste Dama!
Midnight pearl!
Acesta este pur frezie:
Zara Fresia Dama! Miroase super!
Apropo, si baietii au gusturi la parfumuri, nu trebuie sa fii neaparat fata! Sper ca te-am ajutat!