| Andre a întrebat:

Salutt. As vrea sa imi fakk un pierce` in buric dar am auzit ca se zice` ca este de pitipoanca? Credeti ca asa este?` Daca imi voi pune o sa se creada ca sunt pitipoanca?:-s. Dar este adevarat ca de la el se poate fake cancer? As vrea sa stiu, unde ar fi cel mai bine sa imi fac un pierce fara sa am probleme`` si sa nu se infecteze. Multumescc

Răspuns Câştigător
| Dreamer a răspuns:

Daca arati ca o pitipoanca nu inseamna neaparat ca esti una.De obicei ele asa se nasc, cred eubig grin...acum eu nu am nimic cu pierce-urile, tatuajele, fardurile extravagante sau frizurile ciudate...dar dupa cum spunea si tata, bunicu' si strabunicu' inaintea lor, o femeie cu cat este mai naturala cu atat este mai frumoasahappy

5 răspunsuri:
| mariaw a răspuns:

Nu pierce-ul te face sa arati ca o pitiopanca.Doar felul in care scrii.

| Firefly a răspuns:

Cu sau fara pierce tot pitipoanca ramai.

| zalisa a răspuns:

Dacă e de pițipoancă, ar fi bine să-ți faci, ca să fii una desăvârșită.

lol.

get a life!

| 3ntzz a răspuns:

Cu tot respectu '!
Pierce-urile sunt pentru pitzi si pentru cocalari tongue
Deci sfatu' meu e sa il lasi naibi de pierce...

| andiflorescu a răspuns:

De ce ar fi de pitipoanca? thinking adica rockeritele alea cum isi baga pierce-uri si in pasarica laughing? deci eu cred ca nuwinking, si fa-l la un salon specializat nu pe stradawinking, va pupa gogaie :* laughing