| Andre a întrebat:

Un piercing in buric doaree? Dar se zice ca este de pitipoanca... este adevarat?

Răspuns Câştigător
| MiiMii a răspuns:

Buna. Nu am incercat inca, dar totusi m-ar tenta un piercing in buric.:d Durerea depinde de la om la om.pe unii ii dor mai putin, pe altii mai mult, acum depinde cum suporti si tu durerea. Si despre faza precum ca el este pentru pitipoance si cei care afirma asta e o mare aberatie! laughing Piercingul este o podoaba.asa cum sunt si tatuajele etc.(numai ca tajuajele nu ti le mai poti da jos. daca sunt permanente :d). Daca ai un corp frumos chiar ar merita sa ai un piercing. Te pup iubita si succes in alegerea pe care o vei face. happy

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Raspunsul este DA, la ambele intrebari!

| evelynne a răspuns:

Nu doare daca esti anesteziata. In primul rand, trebuie facut la un salon de un specialist, sa fie igienic. E f. frumos pentru. o femeie sa aiba piercing in buric, si nu este de pitipoanca, pentru ca nu este la vedere(decat vara daca te duci la mare, etc...). P.S: si eu am unulhee hee

| biuuu a răspuns:

Nu stiu daca doare.nu am incercat niciodata si nici nu o sa incerc.dar dupa parerea mea eu zic ca este de pitipoanca numai alea isi pun care nu au ce face...si care doresc sa se afirme si ele si nu au cu ce si au ales piercinguri, tigari, droguri
dar te sfatuiesc sa nu incerci

sper ca te-am ajutat

salut:*

| justagirl21 a răspuns:

Buna, sa stii ca nu e adevarat ca piercingul este de pitipoanca! piercingul este cum s-ar zice, o podoaba pentru buric iar in privinta durerii, nu-ti fa griji! la inceput, simti doar o furnicatura mica dupa care, iti trece! eu, de exemplu mi-am pus anul trecut piercing si chiar deloc nu m-a durut! asadar, fii pe pace. Sper ca te-am ajutat! bye, bye

| Andre explică:

Dar este adevarat ca daca iti pui piercing in buric poti face cancer?

| geo_4273 a răspuns:

Sall.doare piercingul, eu mi l-am pus in coltul sprancenii drepte si a durut rau de tot, dar dupa trece si sincer in buric mie mi se pare cam de pitipoanca ...scuze nu vreau sa jignesc in vreun fel dar aceasta e parerea mea.

| Sonniia a răspuns:

Nu...nu este de pitipoanca si...big grin. nu doare ca si eu am si nu doare.winking

| iullia3898 a răspuns:

Da, doare happy. am o prietena care si`o facut.
cand ti`l face, iti este rau, te faci alba la fata, dar dupa parerea mea merita durerea pentru ca arata destul de bine tongue :*
Sper ca ti-am fost de ajutor tongue