| catalinootsa a întrebat:

As vrea sa imi bag si eu pierce in buric. dar mi`e frica sa nu se infecteze.cand imi dau gaura ce fel. de crema trebuie sa folosesc.sau dupa cu ce trebuie sa'mi dau sa nu se infecteze?

2 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Te duci la un cabinet autorizat, care are vize sanitare sau chiar si unele dispensare au personal care se pricepe.Nu glumi, ca faci septicemie si te duci!

| Ninja-Mistress a răspuns:

Nu-i faci nimic.il lasi asa! numai ca se va vindeca in 6luni! si trebuie sa ai grija, ca cele din abdomen sunt si dureroase, si periculoase.