| Byencutzz a întrebat:

Saluttt`:X
Am o mica-maaaree` >problema:"... dc mica-maaaree` deoarece la prima vedere n`ar fi asa de imp. dar pentru mine este.
Dupa ce ma spal p cap am un volum imens. dme
Eu folosesc sampoane d la avon, mama fiind reprezentant, fol d mai bine de 3 ani... am crezut, in prostia mea, ca din cauza aceea am atat volum si mi-am luat wash&go si doua doua spalari am facut matreata d nu m`am mai vazut
Am scapat d matreata, huuh, dar am ramas cu volumulcrying am si placa si imi sta super cu el drept si as vrea sa imi dati niste sfaturi niste chichite ceva nu creme sau uleiuri, am incercat si. nimiccrying
acum fol ulei de masline big grin

1 răspuns:
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Buna!
Si eu am aceeasi problema mi se umfla parul rau de tot(are prea mult volum).
Nu pot sa il las desfacut ca daca da de putina umezela de exemplu e ceata mi se face ditamai parul in cap.
Asa e parul meu si nu am ce sa ii fac, cu toate ca uneori imi doresc sa il am drept pentru ca sunt mai multe posibilitati de al prinde.
Dar totusi e bine sa il ai si asa, de exemplu cand iti pui o bentita se vede misto cu el umflat.
Sper ca am ajutat cu ceva:*