| Liuuu a întrebat:

Saluty! Mai! sa fiu directa : imi poate spune cineva ce stil sa am la haine...nu ma prea pot hotarî. Vreau sa fiu stiu si eu unica din cls. cu un stil propriu. Sa ma descriu mai intai: am parul scurt si ciofolit big grin si niste ochi mari si caprui si sunt pistruiata si mai plinuta dar nu grasa! sunt si inalta 1m 68 si sunt pe a 6-a! tongue cea mai inalta din cls. tongue imi place natura si animalutele... Deci niste pareri?

Răspuns Câştigător
| DeeeDeeexD a răspuns:

Poti incerca tricouri cu desene haioase,funny, blugi deschisi la culoare(sunt geniali)tenesi colorati, Intr-o parte in par poti incerca o clamutsa adorabila.gen:funditsa,si bratari colorate.(asta a fost varianta color)Acum varianta misto :skateri,blugi de culoare inchisa,hanorace largi(gen boy),dar frumoase,ochelarii wayfarer pe cap si gata.happy.ultimul stil :imbracate exact asa cum te simnti :culorile
rosu-energica
roz-speranta,vesela
mov-inteligenta,pasnica,
verde-natura,normala,
negru-trista, deprimata,
alb-amuzanta,
albastru-rece, geniala,
portocaliu-fericita,
maro-obosita,
De aici poti crea tu combinatiilehappy. sper ca te-am ajutat:*. funda?>big grin

5 răspunsuri:
| Liuuu explică:

Toti m-ati ajutat si mersi ff mult :* am luat de la fiecare cate ceva si le-am pus in word si le-am tras la imprimanta rolling on the floor sa fiti siguri ca asa o sa ma imbrac mai hoppy! adica stil dala mai jucaus!

| Dyana_2608 a răspuns:

Pai eu zic sa incerci niste tricouri mai largi(sau nu)cu tot felul de texte sau print-uri haioase si ai putea sa iti cauti si niste cizme din cauciuc cu animalute ca tot iti plac(sigur o sa fii mai unica)
sper ca am reusit sa iti dau niste idei

| biu_9628 a răspuns:

Iulia! doamne cat am stat sa anlizez intrebarile tale sa vad daca chiar esti tu!laughing

| ρίику a răspuns:

Fii originala!

combina hainele cum vrei tu!
si intr-o zii poti sa te imbraci emo in alta casual cum vreiwinking

eu ma imbrac dupa starea de spirit happy
pune niste accesori potrivite si aranjeazati parul si gatawinking
esti originala :*

| cici_3783 a răspuns:

Pai imbracate simplu dar si modern combina mai multe stiluri si vezi ce iese vezi ce stil au si ceilalti si te vei hotara tu pa