| geanysweet a întrebat:

Vreau sa-mi fac parul stil bob(mai lung in fata si mai scurt in spate) am tenul mai inchis la culoare, fata ovala, ochi caprui si parul castaniu. ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| OliviaKat a răspuns:

NASPAAAAAAA... tundetil filat si fa-ti un breton scurt in lateral sa vezi ce fain arata si eu am fata rotunda si imi sta supe R! ascultama ca vorbesc serios!

4 răspunsuri:
| Andrux a răspuns:

Paii.eu zic ca ti-ar sta bine happy

| Naspa6969 a răspuns:

Nu, am avut si eu si o sa te faca grasa la fata. Deci nu iti spun ca si eu sunt la fel ca tine. iti spun vb cu cineva care a patit. Sper ca te-am ajutat. Apropo sa-ti alegi o tunsoare frumoasa...Numa' bine

| Heilinheilo a răspuns:

Cred ca ti-ar sta foarte bine, doar ca ai mare grija la ce coafor mergi, sa fii sigura ca ceea ce vrei va si iesiwinking

| DDVDS a răspuns:

Si eu sunt la fel! am o fata total asimetrica si maine ma tund bob! Cred ca si tie iti sta la fel de bine cum imi va sta mie