| AnneIsHere a întrebat:

Imi place mult de un baiat,vreau sa-l fac sa ma placa, insa nu stiu cum...Stiu ca-i place fotbalul dar in rest,debea ieri l-am cunoscut si cand stam in gasca nu vorbesc cu el, insa el se pune langa mine.Eu sunt inalta nu grasa,dar putin plinuta,par saten pana la piept si ochi caprui, vreau sa imi sugerati cu ce sa ma imbrac ca sa arat mai bine sau cum sa ma comport si va rog nu ma luati cu chestia fii tu insati.

3 răspunsuri:
| strawberrycool14 a răspuns:

Buna! Pai, in primul rand fii indiferenta! va fi nebun dupa tine, pentru ca nu prea suporta indiferenta si va vrea sa afle de ce faci asa! Imbracamintea... Elegant, stilat! Dar si comod! sper ca te-am ajutat!happy

| sakki a răspuns:

Fii tu insuti nu ai nevoie de sfaturile altcuiva!

| BallsofDust a răspuns:

Nu e nevoie de indiferenta si de fite aici sa vrajesti un baiat happy
1.un baiat se uita daca arati bine
2.imbracamintea
3.mintea
Trebuie sa stii sa vorbesti cu el si sa stii cum sa il iei nu sa fii falsa dumnezeu te da original nu murii copiewinking