| KikiRiki98 a întrebat:

Saluut:* Am o intrebare in special pentru fetehappy Ce crema de maini folositi si va face mainile mai fine? Dar crema de fata, care curata cel mai bine fata?:*
Dau >fundabig grin

Răspuns Câştigător
| PaullaDeDe a răspuns:

O crema foarte buna este Crema cu uree 30% o poti lua de la farmacie costa 15 lei ( la mine atata costa) este foarte buna indeparteaza scuamelor si hidrateaza foarte bine.

Eu crema de fata nu folosesc,folosesc o solutie de plante a bunici mele, e foarte simplu de facut, mai ales daca ai bunici la tarabig grin daca vrei igredientele pentru solutie da add la : pappy_deea_ppa_28 si iti voi spune cum s-o faci.

te scapa de cosuri foarte usor si este buna si pentru zgarieturi le vindeca mai repede si este buna si pentru dureri de cap, dar ustura pentru ca contine rizelin(dar poti folosi si spirt medicinal)

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Crema de fata nu curata ci hidrateaza/hraneste. Demachiantul curata si apa tonica.

| InLove_1054 a răspuns:

Eu folosesc o crema f buna pentru fataa, care curta (in special pentru cosuri blushing sau puncte negre ). E de la vichy. E destul de scumpa ( in jur de 80 de lei, parca thinking Dar meritaa love struck

| PaullaDeDe a răspuns:

O crema foarte buna este Crema cu uree 30% o poti lua de la farmacie costa 15 lei ( la mine atata costa) este foarte buna indeparteaza scuamelor si hidrateaza foarte bine.

Eu crema de fata nu folosesc ,folosesc o solutie de plante a bunici mele,e foarte simplu de facut,mai ales daca ai bunici la tarabig grin daca vrei igredientele pentru solutie da add la : pappy_deea_ppa_28 si iti voi spune cum so faci.

te scapa de cosuri foarte usor si este buna si pentru zgarieturi le vindeca mai repede si este buna si pentru dureri de cap ,dar ustura pentru ca contine rizelin(dar poti folosi si spirt medicinal)