| anonim_4396 a întrebat:

Saluutbig grin. dati mi idei de o schimbare de look. dar fara vopseasad. sau daca cunoasteti vopsele naturale. orice. funda pentru cele mai multe variantebig grin. p. s. vreau si poze daca mi spuneti de tunsoribig grin

Răspuns Câştigător
| 10011993 a răspuns:

Folosete apa oxigenata in fiecare sera, dupa ce te speli pe cap poti folosi la clatire ceai de musetel!:* cea mai eficienta este insa o masca compusa din: un galbenus de ou, ulei de masline, zeama de lamaie si miere de albine. tinut pe par aproximativ o ora jumate, amestecul incepe sa decoloreze parul, dar depinde de tine cat de des poti face aceasta masca:*asta daca vrei sa-ti decolorezi parul!
daca vrei sa ti-l inchizi n-o sa reusesti decat daca folosesti un anestec de cafea si lapte dupa fiecare spalare pe cap!:* asta pentru a obtine o alta culoare a parului in mod natural, tunsoare nu stiu ca nu mi-ai spus cum ai parul, dar daca il ai ca al meu( adica mediu) iti recomand
http://www.google.ro/......tp?/imgres