| Lavii2000 a întrebat:

Saluut TPU. Cine stie o metoda eficienta pentru cosuri si puncte negre? Fundaa.

Răspuns Câştigător
| Alexandra509 a răspuns:

Pentru puncte negre cel mai bine este la cosmetolog...nu cista mult, citeva cursuri si iti va da un tratament pe care il vei respecta si punctele negre vor disparea

| Lavii2000 explică (pentru Alexandra509):

M-am gandit inainte la asta dar nu stiam daca e o idee buna. Mersii :*

4 răspunsuri:
| Wesson a răspuns:

Iti recomand utilizarea unei creme specifice. Roaga parintii sa iti cumpere una este o chestiune specifica pubertatii, deci parintii ar fi pro cu aceasta decizie, parerea mea. Sigur si mama ta are o creme. Roago sa ti-o imprumute

| Lavii2000 explică (pentru Wesson):

Am incercat multe creme de astea si nu au avut efect. Le-m ales impreuna cu mama...

| anonim31x a răspuns:

Pentru cosuri din cate stiu eu mierea si scortisoara e buna