| Anonimata345 a întrebat:

Saluuut fetele! Ce tip de blugi va place sa purtati? Si de ce?happy

6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu-mi plac sad acum au revenit ăștia evazați, mi se par niște atrocități.

| Ka0ru a răspuns:

Blugi mulați (port tricouri largi și merg bine), blugi largi (dacă simt nevoia să fiu îmbrăcată mai comod), blugi evazați (pe care îi ador sincer, îmi avantajează formele)

| alexandradlr a răspuns:

De obicei prefer genul de blugi mulați sau elastici. In general cam de toate culorile.

| Endita4689 a răspuns:

Mie îmi place să port și blugi mulați, și blugi mai largi, drepți.

| elennax a răspuns:

De preferat mom jeans, fiindca merg la orice, dar sunt versatila si port toate tipurile de blugi, chiar si pe cei foarte largi care sunt acum la moda. Mai putin blugii evazati, mi se par urati.

| cosmogirl a răspuns:

Elastici. Pentru ca se muleaza pe mine, restul mi se par inconfortabili