| TheWildRose a întrebat:

Saluuut! m-am decis sa slabesc facand sport...fac decat niste exercitii si am o bicicleta medicala as fi vrut sa si alerg dar zona unde locuiesc nu imi permite vreau si eu cateva sfaturi de la voi pentru ca sunt la inceput si nu prea stiu ce sa fac voi ce ati facut si v-a ajutat? ce exercitii ati facut ce ati mancat va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Pai in primul rand mananca doar fructe si legume, orez fiert si piept de pui fiert! De exemplu in una din zile fructe si legume in alta piept de pui si in alta orez fiert! Ai putea sa mergi cu bicicleta sa iesi la plimbare in parc sa te plimbi cu rolele si poti face exercitii in casa! Sper ca te-am ajutat! Facand doar exercitii nu poti deoarece cat slabesti la niste exercitii pui inapoi cat mananci! Funda?