| neBuna1 a întrebat:

. Buna`happy. Vreau sa slabesc, am 73 de kg.1, 71cm si 16 ani. si as vrea sa dau jos.dar intr-un timp foarte scurt [3 saptamana] fara pastile sau alte tratamente. Nu am mai mancat exagerat ..am facut si sport :-s. cateva sfaturi? [ Exercitii fizice, dieta? + link.big grin

Răspuns Câştigător
| StiuCeSpun a răspuns:

Buna uite aici cateva metode eficiente http://lectiidesanatate.blogspot.ro/......e-ale.html pe mine m-au ajutat succes, funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pieptdepuiprajit a răspuns:

Ceai verde 3 cani pe zi de 200ml+ exercitii fizice/sport. foarte putina paine si aceea integrala sa aiba fibre. mai lasa prajelile si mancarurile grase, dulciurile.