| onitza98 a întrebat:

Saluuuut TPU.Cum pot sa slabesc pana de craciun? Adica nu vreau sa slabesc foarte mult as dori doar sa imi tonifiez corpul Mai ales picioarele sh fundul.Multumesc anticipat!:* fundita:*

3 răspunsuri:
| A2895 a răspuns:

Fa sport si mananca sanatos (cat de cat)

| xTremeAl3x a răspuns:

Pai trebuie niste blugi sau haine mai stramte + miscare pentru obisnuita in blugi sau pantaloni sau este un aparat relax and ton cu ala toata grasimea tio tonifiaza si o face tare impotriva celulitei. E doar la 2 mil si iti mai da cateva capacele pentru zone delicate. Yo zic ca se merita. Funda te rog plzzz

| KrysstalB a răspuns:

Pentru picioare-alearga mult sau plimba-te cu rolele...pentru fund cauta pe youtube exerciti cu Nicoleta Luciu si urmeaza pasii de acolo, iar pentru abdomee incearca abdomenele pentru ca sincer in cazul meu u dat roade de fiecare data...