| Iuliaiza a întrebat:

Saluuuut TPU! imi puteti spune un sampon sau ceva pentru ca sa imi creasca parul mai repede?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Samponul Favisan

| JustmeV a răspuns:

Recomand uleiul de ricin.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Maseaza pielea capului in fiecare, accelereaza cresterea.singura problema este ca ti se va ingrasa parul
dar da uleiul de ricin aplicat accelereaza cresterea, tine cont ca e gras asa ca spala-te cum sampon dupa

| c0rtez a răspuns:

Pune-ti o peruca big grin

| Georgianaaa909 a răspuns:

Samponul impotriva caderii parului de la "krauter"...si uleiul de ricin este iarasi f. bun pentru cresterea parului.Da randament ce ti-am zis. FUNDA?

| ReeBii a răspuns:

Ai putea sa-ti mesezi radacinile cu ulei de masline!