| anonimeea a întrebat:

Sambata este concert la mine in oras, vin cei de la Fly Project si Catalin Maruta, in Galleria Mall... exista o problema, nu stiu in ce sa ma imbrac. vreau sa arat bine. thinking ar fi bine o camasa mai lunga in carouri (culori ceva cu albastru.negri gri). cu o curea pusa fix pe burta (unde vine bata de la pantaloni mai exact) si cu o pereche de blugi mulati albastri... Ajutati`ma.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Hmmthinking mie imi place cum ti-ai propus sa mergi imbracata sincerthinking
Sau alte idei o bluza ceva gen fixa pe tine ca un fel de corset si niste blugi mulati thinking

| nosferatu a răspuns:

Da-ti foc