| anonim_4396 a întrebat:

peste cateva zile merg la un chef si as vrea sa ma sfatuiti cum sa ma imbrac mai bine happy : sa-mi iau o pereche de blugi albastri si un tricou cu maneca lunga rosu si pantofi, sau o pereche de pantaloni de blugi negri si o camasa si desigur pantofi saau tenisii?

3 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Tenesi la un chef?
fi serioasa!

| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Blugii albaștrii cu tricou și pantofi!

| crystinuca a răspuns:

Eu zic blugi negri cu tricoul rosu si pantofi si mai asorteaza si niste cercei mai marisori dar nu grei si daca se poate sa ai si o curea care sa se potriveasca vei fi super