| LikeABossBaby a întrebat:

Samponul Favisan pentru cresterea parului este bun, da rezultate? Cat v-a cresut parul intr-o luna(fara aberati adica de exemplu :ca v-a crescut 20 de cm in 2 luni)? Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! sa stii ca nimic din comert nu m-a facut sa cumpar si a doua oara..asa ca am trecut la cele naturiste..masca de galbenus cu ulei de masline, spalat pe cap cu frunza de nuc, de urzica, pelin etc..asa sunt multumita si nici bani nu mai arunc pe fereastra..si am un par slava domnului.
INCEARCA! nu ai nimic de pierdut, dar iti garantez ca vei fi multumita.
O zi frumoasa sa aihappy