| DependentaDeVise a întrebat:

Deci vreau sa-mi cumpar samponul Favisan pentru cresterea parului..as vrea sa stiu cat de bun este? Cam cati cm creste parul intr-o luna?

Răspuns Câştigător
| FreakyChucky a răspuns:

Nu la toata lumea va merge acest sampon pentru ca toti suntem diferiti [asa cum si sampoanele antimatreata nu merg pentru toata lumea],samponul este ok, adica pentru parul meu uscat la varfuri si gras la radacina, parca are si masca pentru varfuri si balsam [nu`s sigura, eu nu mi-am cumparat]
in legatura cu cresterea mai rapida, sincera sa fiu eu nu am vazut cine stie ce schimbare pentru ca imi intind parul cu placa zilnic si se cam arde [si se rupe putin la varfuri].