| Ramona_6841 a întrebat:

Samponul head & shoulders este bun ca sa scapi de matreata? Am pentru prima data matreata. Pana acum nu am mai avut si vreau sa incerc acest sampon. Nu vreau solutii naturale facute in casa.

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Este cel mai bun pentru a scapa de matreata.Si eu il folosesc.Depinde si de tipul de par dar eu ti-l recomand pentru ca este anti-matreata

9 răspunsuri:
| EnVogue a răspuns:

Incearca si sampoanele de la L'oreal, sunt foarte bunewinking

| secret96 a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu cum este dar eu iti recomand de la avon un sampon anti-matreata cu arbore de ceai si menta pentru toate tipurile de par din gama avon naturals. Eu asta il folosesc de ceva vreme si ii foarte bun. Sper sa iti placa si tie cat imi place mie

| Sanzii123 a răspuns:

Eu fac matreata de la el big grin

| Kitty a răspuns:

Da, este bun, si eu folosesc.

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Da, exact, depinde de tipul parului, si eu aveam, dar de cand folosec "clear", matreata nu mai reprezinta o problema pentru mine happy.

| ♀╰☆╮ღDolce Pynkye♀╰☆╮ღ a răspuns:

Depinde de tipul parului taubig grin

| miky014 a răspuns:

Eu il folosesc de 4 ani :d

| @*iubitza*@ a răspuns:

Depinde de parul tau, pentru tata este bun, iar pentru mine, nu.

| Mikelele a răspuns:

Daca nu vrei solutii naturale iti dau eu un sfat care ma face pe mine sa atrag fetelerolling on the floor). Clear anti-matreata. E super bun te scapa de matreata si iti face si parul frumos big grin. Sfat : Spalate de 2 ori cu el! Asa fac si eu si am un par super tare laughing. Vorbesc serios!