| anonimaz a întrebat:

Saptamana viitoare am banchetul de clasa a 8 a si am o rochita de tip baby doll...dar nu stiu cum sa ma fac la par, cum sa ma machiez vreau niste idei va rog frumos, poze ceva Multumesc! Dau Fundita! :*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic asa, mai papadie...nu te machia, da-te cu putin ruj, ia-ti niste pantofi din aia cu toc draguti, coafeaza-ti putin parul(chiar n-am idee cum) si cam asa. Io sincer chiar nu ma pricep la asa ceva(dupa cum bine vezi), dar ti-am raspuns ca su nu fii dezamagita de acest site minunat de dragut(am vazut ca nu ti-a raspuns nimeni). Totusi, cred ca cel ma bine e sa dai o cautare la google imagini si sa vezi acolo niste poze, care poate te-or ajuta. Ma indoiesc ca ti-am fost de folos, dar eu tot te intreb daca imi dai FUNDA. happy