| Uza a întrebat:

Sapun solid sau sapun lichid? (dove)

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Mie imi place foarte mult cel solid. Mi se pare ca hidrateaza mai bine, nu stiu de ce. Am avut chiar si o zona aspra pe mana la un moment dat aparuta din eu stiu ce motive si spalandu-ma mereu pe maini cu Dove solid, am scapat de ea.

| mona a răspuns:

Sapunul lichid

| CrissuCristina a răspuns:

Cel lichid pentru ca hidrateaza pielea, nu lasa urme albe, e folosit doar de tine.

| AlleSss a răspuns:

Bună.
Lichidul este, totuşi, mai recomandat.
O seară plăcută!

| AtateaConditii a răspuns:

Lichid, pentru ca cel solid se poate topi si murdari. Si in plus e folosit si de altii, cel lichid e ca de unica folosintabig grin.

| Crucified a răspuns:

Solid.

| Madayna a răspuns:

Eu il prefer pe cel lichid, este mai hidratant.