| IonutPetre12 a întrebat:

Care sapun e mai bun, Lichid sau solid? Am avut o operatie si ma gandeam ca daca am un chist deschis sapunul solid o sa imprastie bacteriile pe tot corpul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai gândit greșit.

| Nirvanaaa a răspuns:

Lichid mai bine.

| Crackman a răspuns:

Si daca pui lichid nu freci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lichid e mai igienic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi place cel lichid.