| pynnk a întrebat:

Sapunul cu glicerina este bun pentru tenul sensibil?

4 răspunsuri:
| 6111992 a răspuns:

Buna eu ma spal de foarte multi ani cu sapun de la dove si eu am tenul sensibil dar mie imi face bine acum depinde de fiecare persoana in parte am incercat si sapunul cu glicerina dar mi-a uscat foarte tare tenul sper ca te-am ajutat.

| mixxjim a răspuns:

Tenul tau este unic, chiar daca mai exista persoane cu ten sensibil asta nu inseamna ca tuturor li se potriveste acelasi lucru. in principiu nu e indicat sapun pe fata, mai ales la tenurile sensibile, dar daca chiar vrei sa te speli cu sapun cu glicerina care e mai delicat, intr-adevar, nu poti sa stii daca iti face tie bine decat daca il incerci. uneori e suficienta si o singura folosire sa-ti dai seama daca iti prieste sau nu. succes!

| pynnk explică:

Aha.si cu ce ar trebui sa ma spal pe fata? straight face

| deliaaaaa a răspuns:

Salut sa nu te speli cu nici un fel de sapun pentru ca ele nu sunt bune pentru nici un fel de ten si eu m-am spalat si si eu am tenul sensibil si nai vrea sa stii ce am patit noroc ca m-am dus la timp la salon si acolo mau avertizat si mi-au spus sa zic si cei pe care ii cunosc sa nu se spele cu sapun pe fata