| TheBlackSwan a întrebat:

Schimbarea samponului poate influenta caderea parului?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Schimbarea şamponului, nu, nici vorbă, nu poate influenţa căderea părului, nu sunt concepute în sensul ăsta.Cauzele care pot duce la căderea părului sunt de altă natură,cum ar fi; hormonii,anticoncepţionalele,alimentaţia, stresul, boala, medicamentele, razele solare

3 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

Categoric

| pufuulets a răspuns:

Da,deoarece parul tau s`a obisnuit cu un sampon anume.Deci daca vrei sa-ti schimb samponuu` ristii sa-ti cada paruu`winking! Fuunda?puppy dog eyes

| Mirellalala a răspuns:

Nu in toate cazurile. depinde de par. cel mai probabil e sa te alegi cu matreata