| FrumoasaFata a întrebat:

Scuze de categorie.Mi-am cumparat o geaca nu e din piele da e imitatie la banii care i-am dat ma gandeam ca o sa ma tina macar jumate de an eu am purtato o luna si nu zilnic. In acea luna a inceput deja sa crape prima oara a fost din cauza unui conflict a pus cineva mana pe mine si am tras din umar si l-am lovit si a pocnit pe zona umarului si ca m-am intins si de la mana lui. Dar dupa a crapat toata bucata de sus nu sunt multe dar nici sa o port nu cred ca mai pot. Doar daca stiti voi ceva ce as putea sa ii fac sa acopar crapaturile geaca e marou.

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Imitaţia e imitaţie,nu ai ce să-i faci, pentru că orice i-ai face nu se va "lăsa" până nu se va "crăpa" de tot!
Data viitoare încearcă să-ţi iei din piele, dacă vrei neapărat din acest material, dai un ban, dar ştii pe ce dai!
Succes!

| Skilline2012 a răspuns:

Cum a zis si Esperanca, strange bani, ia-ti una din piele care iti tine 2 ani +

| FrumoasaFata explică (pentru Skilline2012):

Da dar nu prea imi plac mie modelul lor si ca sa ma duc la un croitor iar bani.