| anonim_4396 a întrebat:

Se accepta si modele de 1, 78 si 62 de kg in modeling :-

3 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Buna:*
Ai o inaltime foarte buna pot sa zic:X
Si din cate stiu eu din inaltime trebuie sa scazi 20, asa se accepta la modele.Adica din cate stiu eu si cam asa mi s-a spus pe la diferite agentii la care am fost :*.Of ce mi-as dori eu sa am inaltimea ta deoarece si eu imi doresc de mult timp sa ajung modelbig grin

| iLOVEquestions a răspuns:

Da.se accepta.eu am 1, 69 si 60 kg si ei m-au invitat sa particip...asa ca.bafta:X

| AlinaCutestCupcake a răspuns:

Cred ca nu e problema. depinde care masuri ai. am in vedere daca ai 90-60-90 sau aproape de aceste masuri. nimini nu e perfect. succese happy