| Puisor299 a întrebat:

Buna dragilor`... Daca vreau sa ma inscriu la modeling` la CV` ce scriu la "Agentie"?! De exemplu` :"http://www.etoiles.ro/ro/inscrieri-casting-modele" Funda` :*

Răspuns Câştigător
| VacaCuCabina a răspuns:

Esti proasta rau. uita-te la ce a intrebat FataLuiTata2 si ce-i raspunzi tu. Stie si fara sa-i spui tu ca trebuie sa completeze toate casutele...te rog nu mai raspunde la toate intrebarile daca vezi ca la 90% din ele raspunzi "de-a moaca"!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Completezi toate căsuțele!
Pa, pa.

| VacaCuCabina a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Esti proasta rau. uita-te la ce a intrebat FataLuiTata2 si ce-i raspunzi tu. Stie si fara sa-i spui tu ca trebuie sa completeze toate casutele...te rog nu mai raspunde la toate intrebarile daca vezi ca la 90% din ele raspunzi "de-a moaca"!

| StmHere a răspuns:

Scrii Nume:

Culoare Ochi:

Prenume:

Culoare Par:

Data nasterii:

Inaltime:

Adresa:

Greutate:

Localitate:

Bust:

Tara:

Talie:

Agentie:

Sold:

Telefon fix:

Nr. pantof:

Telefon mobil:

Limbi straine:

Iar la agentie scrii Etoiles Models. Bafta!