| Maria_Irina_1998_Ws6J a întrebat:

IN MODELING SE ACCEPTA SEMNE DIN NASTERE? CUM AR FII CEVA MAI MARE PE PICIOR CE SE ONSERVA FF BN.

3 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Nu vad de ce ar fi o problema. Exista modele cu vitiligo si tatuaje si cred ca asta se observa mai usor decat un semn de nastere.In cazul unora ofera putina individualitate, in cazul altora se poate acoperi pur si simplu cu machiaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Teodora2004Teo a răspuns:

Nu cred.Dar daca neapar at iti doresti, poti apela la operatii estetice.
Noroc! :*