| alinglogo a întrebat:

Se apropie banchetul ...Cum ar trebui sa ma imbrac?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

O rochie de seara foarte sexi,
https://www.google.ro/......ps?/search

| shainitainii a răspuns:

Cat mai lejer ca sa poti sa te misti dar nu asa cum te-ai imbraca la o plimbare prin parc. laughing

| LucianMaximilian a răspuns:

Deoarece este banchetul, o petrecere importanta in viata ta, pe care ti-o vei aminti mereu, ar trebui sa iti alegi o rochie care sa te faca sa iesi in evidenta si sa te simti confortabila in ea. Magazinele online iti ofera cea mai mare varietate de modele, preturi, nuante, etc :).
Oricum, ti-as recomanda o rochie scurta, (ca doar nu ai 50 ani :P ) cum ar fi cea din imagine: http://glamourshop.ro/3067-rochie-mulata-din-dantela-bej-deschis.html.
Sper sa iti fie de ajutor. Distractie placuta! :)

| denyydenisaa001 a răspuns:

O rochie care ti se potriveste, important este sa iti placa si tie nu numai celorlalti de preferat rochie scurta, nu lunga. Daca ai picioare frumoase ai grija sa gasesti o rochie care sa iti puna in valoare picioarele, dar sa nu fie prea scurta. O pereche de pantofii dragutii, un machiaj potrivit cu, culorile care le alegi pentru rochie si pantofii. Nu foarte multe accesorii, dar acestea sa nu lipseasca.