| stefanutzstefan a întrebat:

Se apropie banchetul si nu stiu cu ce sa ma imbrac sunt baiat cu ce v-ati imbracat baieti ce imi recomandati

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna :o3
Depinde de genul tau.
Daca vrei sa fi mai elegant, iti poti lua un costum, dar e prea ''elegant'' :))

Mai bine iti iei o camasa d-asta mai casual, gen :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cu o pereche de pantaloni/blugi negrii simpli :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau,mai bine, cu o pereche de blugi care iti plac tie foarte mult, mai ''sofisticati'' ca sa zic asa, gen :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Succes!

7 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Eu ca si fata te sfatuisc sa te imbraci elegant. I-ati pantalonii de costum cu o camasa draguta, orice model iti place, alba albastra, chiar rosie sau o alta culoare stridenta de genul asta.
Exact asta le-am spus colegilor mai pentru ca si noi ne pregatim de banchet.
Bafta, si distractie placuta!

| Matt24 a răspuns:

Depinde de ce personalitate ai si de ce vrei sa transmiti.Eu unul nu suport costumul si pantalonii de stofa si de aceea la banchet imi schimb tinuta, nu va fi la fel ca la festivitate.Acum...daca vrei sa pari mare smecher,valoros,shukar si toate cele trebuie sa iesi in evidenta,pantalonii trebuie sa fie luciosi,curea lata la pantaloni, poate si cu o catarama si o camasa.
Acum, daca vrei sa te evidentiezi prin bun gust eu ti-as recomanda astfel:pantalonii de stofa de la costum sau pantaloni chino(daca nu stii ce sunt, cauta pe google, sa stii ca nu sunt scumpi) si o camasa simpla daca nu vrei sa iesi in evidenta sau sa gresesti cu asortarile.O camasa care se va purta vara asta va fi cea cu imprimeuri florale(nu florile hawaiene de pe pantalonii scurti ci (http://www.porhomme.com/......).Pantofii de piele intoarsa, poti adauga un papion la camasa sa para mai interesanta tinuta.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Frate de ce ne intrebi pe noi cum sa te imbraci la bancet, frate, imbracate cum crezi tu ca este mai elegant si cum crezi ca lear placea si celorlalti, oricum eu as merge imbracat astfel, camasa alba 2 nasturi desfacuti la gat ( sa para ca sunt barbat) manicele suflicate cam pana la coate, pantaloni de costum normal si cu pantofi albi sau negri(inca nu sunt sigur). Sper ca ti-am fost de folos. happy.

| DDoctorita a răspuns:

Eu tias recomenda clasicul costum negru cu o camasa alba. Daca chair vrei, schimba culoarea camasii, avand in vedere ca acum se poarta culorile stridente.

Nu opta pentru tenisi, blugi sau etc. Pot fii la moda, dar pentru un banchet? Nu! E ca si cum noi fetele am merg in pantaloni de trening, si sunt sigura ca toate fetele vor merge in rochie si pe tocuri.

Sunt fata, sper ca nu tea deranjat parerea mea deoarece te-ai adresat baietilor. =)

| Xd_Norbii_1996 a răspuns:

Ce haine ai?

| anonim16352 a răspuns:

Vreau si eu jocuri si teste de dragoste care se scriu pe foaie.te rog

| gushter112 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei o pereche de blugi conici simpli sau cu turul lasat...negri sau o culoare deschisa + o camasa simpla alba suflecata pana la coate...o pereche de pantofi de piele intoarsa si iti poti lua un sacou negru sau bleumarin inchis / pachisti de culoarea papucilor big grin sper sa te ajute