| Annemary_2131 a întrebat:

Se da fundita...
Deci care aveti probleme cu cosurile si punctele negre, ce ati folosit, la cat timp de la inceperea utilizarii a aparut efectul si cat a durat efectul dupa ce ati intrerupt tratamentul?

4 răspunsuri:
| ana_5516 a răspuns:

Eu am folosit crema bioderma (se gaseste in farmacii, dar sa stii cu sunt mai multe feluri de crema bioderama, sa ceri pentru acnee) se foloseste dimineata si seara prima data dai cu apa tonica de la bioderma si apoi cu crema. Daca te tii de tratamentul asta da cu ea pana nu mai ai cosuri de loc. efectul se vede la cateva zile dar dupa ce o intrerupi s-ar putea sa iti apara din nou.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Pt cosuri eu folosesc clerasil...Pt punctele negre iti recomand Clear & Clean este fff bun happy De cand folosesc pentru cosuri clerasil incep sa imi dispara. Jur! clerasil este ff bun! Eu folosesc de anul trecut si vad ca are multe efecte! Anul asta am intrerupt tratamentul doar 3 luni si mi-au aparut doar cateva cosuri.

Iti recomand aceste produse! Sunt pur si simplu GENIALE! :*

| Missy_4860 a răspuns:

Incearca crema de galbenele aplicata inainte de culcare si dimineata. Poti folosi si produsele de la Oriflame pentru tratarea cosurilor, pentru ca sunt foarte eficiente si pentru punctele negre poti sa incerci un Scrubtongue

| princetongirl a răspuns:

Clerasil pentru cosurile negre. pentru cosurile normale eu am folosit un exfoliant de la nivea si m`am spalat pe fata cu mult ceai de musetel