| Sℙoℕgⅇβob a întrebat:

La cat timp dispar punctele negre si cosurile dupa masca cu malai?

Răspuns Câştigător
| StefStefStef a răspuns:

Cosurile nu dispar cu masca de malai, cel mai bine e sa te duci la farmacie si sa iti cumperi solutii speciale...
O alimentatie sanatoasa, o alifie buna hidratanta si o solutie pentru cosuri vei avea tenul perfectwinking
BAFTA!

3 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Punctele negre ar trebui sa dispara destul de repede (inca de la prima aplicare). In functie de ce ten ai si ce mananci, cosurile vor continua sa apara si sa dispara. Conteaza mai mult alimentatia, stresul. La fete apar mai ales pe baza hormonala.

| StefStefStef a răspuns:

Acum in sezonul asta rece pielea e foarte sensibila, cumpara-ti o alifie cu galbenele si diferte vitamine pentru ati hidrata pielea.
De preferabil te dai dimineata si seara, sigur dupa ce te speli bine pe fatawinking