| anonim_4396 a întrebat:

Se fac tatuaje cu henna in Constanta, stiti un salon?

Răspuns Câştigător
| cucubau1992 a răspuns:

Nu recomand hena.Raman niste cicatrici foarte urate artistice dupa ce se sterge tatuajul

| anonim_4396 explică (pentru cucubau1992):

Lol, dar doar nu foloseste ac nu :-s?

| cucubau1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu folosesc ace dar de la hena raman cicatrici pentru ca asa lasa substantza hena urmele daca vrei mai multa documentatie uite id meu carbon_toxic si iti explic acolo mai bine

| Voinea_Elena_1980 a răspuns (pentru cucubau1992):

Nu stiu unde ai auzit tu asa ceva,, foarte fals

| cucubau1992 a răspuns (pentru Voinea_Elena_1980):

Sa ziceam cam ogramada de oamenice vin cu cicatrici de la tattoo hena sa le bat altceva sa nu se vada cicatricile

7 răspunsuri:
| alyzee a răspuns:

Daca nu ma insel la Casa Modei de pe Tomis, dar nu sunt 100% sigura

| Voinea_Elena_1980 a răspuns:

Bella7896@yahoo.com pentru mai multe detalii

| Alx_Alex_1999_hmeK a răspuns:

As vrea sa cumpăr si eu henna