| CookieTsang a întrebat:

Se gasesc la farmacii batoane corectoare? Daca nu, unde as putea gasi? (Nu vreau de la Avon). Cam cat ar costa?

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Daca vrei de la Oriflame te pot ajuta sunt reprezentant e-mail ln_anamaria@yahoo.com.
In farmacii sunt foarte scump, mai bine in hipermarketuri

| MititiCa a răspuns:

De la Oriflaime, sau cred ca se gasesc si la farmacii, poti intreba.
Eu folosesc de la avon, un singur corector, care e de fapt pentru pete si cosuri, e foarte bun. il pui pe cos azi, si maine e copttongue
e cel de la Clear, sau ceva de genutongue.
ala ti`l recomand, in rest nu`mi plac nici mie de la avon, am avut si ceva corector lichid, si cel de la Color Trend. nu se meritatongue
sper ca te-am ajutattongue:*

| MyLife a răspuns:

Hmm...la fel am si eu corector de la avon il adorr e ft ft bun...ti`l recomandwinking bye bye

| elenaaarion a răspuns:

Buna! Aici poti vedea batonul corector de la Oriflame, si cu parerile celor care il folosesc... http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=10468

| AliceDC a răspuns:

Gerovital plant are corectroare dar sunt toate aceeias nuanta, yves rocher are un corector destul de bun dar e cam scump, daca nu incearca in farmacii la caetena.

| Zic a răspuns:

Se gasesc batoane corectoare in toate magazinele de cosmetice.Eu folosesc de la Max factor din ala lichid (care este mai bun)nu din ala ca rujul.De la avon.nu mi se par bune.