| ladygaga_9914 a întrebat:

Vreau sa va intreb. batonul corector de la gerovital pentru cosuri e bun? a incercat cineva? daca puteti sa`mi recomandati si alte batoane corectoare pentru cosuri si de la alte firme de cosmetica... excluzand avon, oriflame si nivea( nu ma bazez pe ele)

Răspuns Câştigător
| kindy => andra a răspuns:

Da, eu chiar azi l'am luatlaughing mie mi se pare okhappy adica e mai bun ca cele de la niveahee hee spar sa il incerci si nici nu e scump am dar 13 lei pe elhappy

1 răspuns:
| Myu a răspuns:

L`am folosit si eu o vreme cand aveam niste cosuri enervante chatterbox. Chiar da rezultate happy