| MeridaOcean a întrebat:

Se gasesc prin oras stampile din acestea pentru unghii http://www.collegefashion.net/......ystem1.jpg M-ar interesa sa cumpar, sunt din Constanta :)
P.S.
NU VREAU SA COMAND DE PE NET!

funda.

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Da se gasesc. daca aveti magazile din acelea cu produse cosmetice.accesorii si tot felul de chestii mai ieftine pe acolo gasestiwinking

4 răspunsuri:
| Rebeca22222 a răspuns:

Din cate stiu eu, produsele Konad se comanda doar de pe net! happy

| MeridaOcean explică (pentru Rebeca22222):

Nu imi trebuie neaparat stampila Konad, poza am pus-o doar ca sa dau un exemplu. poate sa fie de oricare, da` sa fie buna happy. multumesc pentru raspuns :*

| Rebeca22222 a răspuns (pentru MeridaOcean):

Aa.Pai,stampile de genul gasesti peste tott.Cauta in diferite magazine cu bijuterii, accesorii, machiajuri etc. si sigur vei gasi. Daca nu, incearca pe la supermarket-uri.happy Sper ca te-am ajutat!

| MeridaOcean explică (pentru Rebeca22222):

Multumesc de raspuns! :* :*