| darts01 a întrebat:

Se gaseste in Romania biotina natrol 10 000 mcg,am gasit numai pe site uri straine, si as mai vrea sa imi spuneti daca comand de pe bodytimero.com imi vine prin fan curier si costa in plus transportul?

1 răspuns:
| TrentEnder a răspuns:

Nu cred ca exista, incearca sa comanzi dupa internet dar ai grija sa fie un site cu rating mare si cand comanzi ceva dupa net mai ales din strainatate transportul de obicei este mai mare dar daca comanzi ceva scump, transportul e gratis.Si da poate sa iti vina prin fan curier(cel putin asa stiu)