| Lovely_6403 a întrebat:

Daca eu comand in aceeasi zi, de pe net niste manuale, dar nu sunt de la aceeasi editura ( si bineinteles nici de pe acelasi site ), mi le aduce acelasi curier si in aceeasi zi, adica nu as mai vrea sa platesc de mai multe ori transportul. Funda! Scuze de categorie

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca le comanzi din acelasi magazin online si le au pe toate in stoc, atunci le vei primi pe toate in acelasi colet. Daca le comanzi din locuri diferite le vei primi separat. Numai bine!

| EduardTPU a răspuns:

Nu.In nici un caz.Fiecare editura expediaza pachetul prin curieri diferiti. Daca ajung amandoua in aceeasi zi, asta e o pura coincidenta.

| Tina4qa a răspuns:

Buna,sigur ca nu unul si acelasi curier i-ti va aduce comanda, fiecare companie are personalul lor si de aya i-ti vor aduce pe rind comenzile... Sper cate-am ajutat cu ceva,,, Funda?winking

| AlinaGhinet a răspuns:

Poti comanda prin Posta Romana, e mai ieftin. Daca vrei sa ti le aduca un curier, intra pe net si vezi adresa si numarul lor de tel. Asa poti vorbi personal cu ei si iti vor spune daca se poate rezolva ce iti doresti.