| mandolina a întrebat:

Se mai poarta ochelarii de soare cu rama colorata?

Răspuns Câştigător
| Krina a răspuns:

Se mai poarta inca la tinute sport, depinde de culoare.
Se poarta acum cele cu lentile in 2 culori (culoarea porneste de la jumatate).
In schimb, ochelarii negri vorfi mereu la moda.

7 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Da, se poarta. Daca esti o fire mai nonconformista, de ce nu? Daca mergi pe tipul clasic, atunci ti-i recomand pe cei cu rama neagra.Eu am niste ochelari cu rama rosie, sunt foarte frumosi, merg la orice tinuta-elegant, casual sau sport.

eileen
| eileen a răspuns:

De ce nu, daca iti stau bine? Si apoi, eu nu cred ca este o moda in ceea ce priveste ochelarii de soare, eu una nu as putea sa port ce poarta toata lumea pentru ca e posibil sa nu imi stea bine.

| mami a răspuns:

La tzinuta sport, plaja

| Dl.Inginer a răspuns:

Da se poarta.eu am negrii, dar sunt la mare cautare si cei coloratiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, am observat ca doar cei cul lentile colorate de la jumatate in sus spre negru sau maro cu rama argintie.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi ochelari de soare Aviator modelul iColor, model 2009 deci DA se poarta si inca sunt in top. Rama viu colorata, rosu aprins, verde aprins si bleou-marin/turcoaz. Magazin Online: www.tzoalego.ro;) Go Shoping