| Noask a întrebat:

se mai poarta ochelarii de vedere cu rama groasa neagra?big grin

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde.happy Daca iti sta bine e perfect love struckConteaza sa iti stea bine si sa iti placa big grin

| JackieSue a răspuns:

Nu cred ca a existat vreodata vreo moda la ochelarii de vedere.Conteaza cu ce iti sta cel mai bine nu moda ochelarilorwinking.

| alexa a răspuns:

Da de ce nu?
mai ales daca sunt potriviti fetei talewinking

| ing. a răspuns:

Buna:*.
Daca tu ai o pereche de astfel de ochelari, iti plac, te ajuta si iti sta si bine cu ei, nicio problemalove struck.
big hug Sa ii porti sanatoasalove struck
Hugs and kisseskiss

| albastrel a răspuns:

Se poarta ce iti place si cu ce iti sta binewinking

| alexdop21 a răspuns:

Pai daca iti sta bine cu ei, da! Dar sa nu ii iei doar ca se poarta sau nu, trebuie sa iti vina si tie bine! Doar esti don`soara si trebuie sa arati bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. acum se poarta. am vazut fete innebunite dupa ei. mai ales de firma. am auzit ceva de pixie. deci, trebuie sa ai! si vreau si eu sa imi iau :X:X:X

| Andrei_6051 a răspuns:

Daca vrei sa nu mai porti ochelari si sa vezi bine check here : http://tinyurl.com/m5rzz9