| Frumusete a întrebat:

Se mai poarta pantalonii evazati?

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Anul acesta nu! Insa, daca ai asa ceva, pastreza-i...moda se intoarce intotdeauna!

| 10011993 a răspuns:

Categoric nutongue

| Anonim69 a răspuns:

Moda o urmeaza pamapalaii:X urmeaza`ti gusturile si preferintele iubita:*

| SMaricel a răspuns:

Da, dar acum depinde si de fiecare. poate unuia nu ai place si altuia da.

| Apy a răspuns:

Da dar mai rar

| LauraD a răspuns:

Pantalonii foarte evazati se poarta si sau purtat tot anul 2010. si cred ca si anul ce vine vor fii un must have

| DAC a răspuns:

Nu prea, da daca tie iti plac, nu trebuie sa tii cont de moda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea