| Razerman a întrebat:

Se mai poarta pantalonii cu bretele? :/

7 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Sper că nu, arăţi ca un poponar care încearcă să-şi susţină bucile uzate care-i bat în călcâie cu ei.

| Razerman explică (pentru MalleusMaleficarum):

Vino la mine in oras cu un AK47 daca ma urasti asa mult laughing

| hunterpainting a răspuns:

Da, daca esti hipster.

| amrm a răspuns:

Daca stii cum sa-i porti si sa-i adaptezi, DA. Numai sa nu fie bretele cu fluturi, cranii, inimioare, etc.

| Razerman explică (pentru amrm):

God, bineinteles ca nu laughing Ma refeream la bretelele clasice.

| amrm a răspuns:

Asorteaza niste pantaloni negri/gri, bretele cu dungi maro (daca gasesti cu maro, portocaliu, diverse nuante de galben) cu o camasa bleu. Combinatia clasica de maro cu bleu. Iar pantalonii ii asortezi cu un papion sau cu o esarfa.

| Marriieee a răspuns:

Depinde cu ce ii porti. Dar in general da. :***