| manuela_necula a întrebat:

Se mai poarta pantofii cu bot ascutit?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde de model... de ocazie! Mihai Albu are niste modele noi superbe! Deci...se poarta!

12 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu.Se poarta pantofii cu bot rotund si toc gros.

| Swabia a răspuns:

Chiar aseara l-am vazut pe Mihai Albu tinand o adevarata teorie despre evolutia pantofilor...se pare ca vor reveni cei cu bot ascutit si asta peste cativa ani, nu prea multi... evolutia (or whatever that is) se realizeaza gradat... de la bot rotund, apoi mai ascutit, si mai ascutit, cel mai ascutit! :-s oare exista o facultate a pantofilor?hee hee

| monicaclaudia a răspuns:

Din nasol in mai nasol (( Din fericire pentru mine nu se mai poarta )) mie nu imi placeau chiar deloc (.

| leluc a răspuns:

NU!

| miha2010 a răspuns:

Arunca-i sunt out off fashion! DECI NU!

| wizard_cristi a răspuns:

Nu, se poarta botul curbat. Anul acest trendul este acelasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu nu, mai ales cei foarte ascutiti...mai sunt permisi cei un pic ascutiti eleganti (la ocazii) sau am vazut la cineva si se vedea chiar bine la pantaloni office lungi (se vedea doar botul-un pic ascutit). Oricum depinde si de persoana. Eu de ex sunt miniona dar port 38... daca imi iau ascutiti zici ca sunt aladin laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se prea poarta...numai la haine de gala daca sunt pantaloni si lungi eventual... si cel mai bine arata cu bot ascutzit.la pantalonii negri lungi cu dungi albe si pantofi negri ...sa se vada abia putin din pantof mai degraba varful

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, intra din nou in moda. Cateva pareri personale aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E suficient sa cauti pe net un pic si ai sa vezi ca se poarta.

| mia0ela a răspuns:

In niciun caz!

| silviuca a răspuns:

Nu. Acum se poarta cei cu botul rotund sau patrat.