| AlexMAV a întrebat:

Se mai poarta piercing in ureche la barbati? Daca da sa pun in ambele ureche sau in cea stanga. Si dati-mi si cate modele de pircing-uri happy
Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Naturelle a răspuns:

In stanga se poarta.
Si daca vrei parerea unei fete, eu prefer baietii fara, pe cei finuti, care se imbraca cat de cat ok si nu cauta sa iasa in evidenta! Mi se pare putin cocalarism in asta cu cerceii la baieti si mai ales ca deja aproape toti au!

http://weheartit.com/......951/search

http://weheartit.com/......205/search

In final, gusturile nu se discuta! Dar totusi daca iti doresti unul, nu alege culori stridente sau forme mari, si schimba-le in functie de vestimentatie, sa nu devina monoton :*!

8 răspunsuri:
| georgianageo13 a răspuns:

Bineinteles ca se poarta dar la baieti doar in urechea stanga, in ambele pare ciudat.

| 11dimi a răspuns:

Nu fa asta, nu se merita sa-ti distrgi trupul. Oricum, azi o mai fi la moda, peste un an vezi ca e altceva... NU SE MERITA!

| BreK a răspuns:

Pune in stnaga, pentru ca in ambele vei arata ca un gay :))
Uite aici cateva : http://www.piercingcatalog.ro/
http://www.2ndface.info/tipuri-de-piercings%20

FUNDA? :*

| scumpi12345678 a răspuns:

Cercei in ambele urechi e extrem de gay! nici macar intr-o ureche nu merge, fetelor le plac baietii, nu metrosexualii, maine -poimaine vrei si fusta!

| Liviu a răspuns (pentru scumpi12345678):

Scumpi,ce te face sa crezi ca cercelu face un barbat gay? A de acord tipu slabut din colt care are 1, 50 cu 40 de kg fara par pe piept fara par pe fata. Evident pare mult mult prea feminin si are o alura de 'gayut' Insa cand vezi Un tip cat usa, barbos cu 2 cercei sau mai multi pe el, ti se pare cumva ca nu ar arata barbatesc? laughingSa stii ca eu am pus primul cercel in ureche pe la 15 ani, pe la 16 a urmat al 2. Iar pe la 22 a urmat cel din limba.Si fustita tot nu port si nu voi purta, in schimb ador de imi baga capu sub fustita doamnelor devil

| scumpi12345678 a răspuns (pentru Liviu):

Bun raspuns, imi place!

| Canghel a răspuns:

Pune doar in stanga, in ambele urechi cred ca e cam gay! happy

| Cccccosminnnnn a răspuns:

Fratele meu eu stiu ca se poarta în sprînceană în cea stângă, dar tu faci ce vrei cu corpul tau.