| Crs a întrebat:

Se mai poarta primavara- vara aceasta pantofi - sandale cu platforma? gen : http://2.bp.blogspot.com/......0+ron.jpg. Merg purtate si in club si la o plimbare si oriunde vrem. :*

4 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Eu am cateva perechi ( mai draguti decat cei din imaginetongue) si imi plac foarte mult.Sunt comozi, nu-mi creeaza probleme, imi dau siguranta, nu ca si-atunci cand port tocuri inalte si mi-e frica la fiecare pas ca nu cumva sa ma dezechilibrezlaughing. Si da, ai dreptate, merg purtate si in club, si la o plimbare, oriunde. Acum, depinde de gusturile fiecaruia.
Inca se mai poarta, o spun pentru ca am vazut in foarte multe magazine "de firma" din domeniu. Plus ca sunt si feminine, fara prea mult chin!
Succes!
Pa`pa!

| anad a răspuns:

Da, se mai poarta chiar si la sandale: http://www.flu.ro/articole/Moda/Incaltamintea_verii.html

| ConstiintaTa a răspuns:

Eu stiu sigur ca da...

| Skylerx a răspuns:

Nu prea merg primavara dar daca tu crezi ca sunt perfecti macar incearca-i si o sa vezi daca iti stau bine, ca la fel si vara: merg mai mult atunci dar depinde daca iti stau bine, ca doar nu porti pantofi cu toc cu pantaloni scurti verzi.