| Mirceadumb a întrebat:

Se poarta papionul in club? eu as vrea sa pun un papion bleomarin la o camasa pe aceeasi culoare bagata in pantaloni. ce ziceti?

4 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

De ce nu? ce te intereseaza de ce zic ceilalti atata timp cat tu te simti bine?

| Loredana123 a răspuns:

Da in club poti sa porti papion..De obicei in club se poarta ce vrei tu de la rochie neagra scurta, pantaloni scuri cu tricou sau camasa pana la pantaloni lungi cu camasa si papion. De ce nu? poti sa porti orice cu conditia sa te siti bine si sa te distrezi. Sper ca ti-am fost de ajutor

| AlexandraPink a răspuns:

Atata timp cat iti sta bine poti sa porti orice, doar e club big grin

| Georgiana_Ionel_1990 a răspuns:

Buna! Papionul merge foarte bine in club, dar trebuie sa fie potrivit cu personalitatea ta. Nu iti recomand aceiasi culoare ca si camasa. Daca nu gasesti nimic ce iti place poti face unul la comanda la preturi foarte mici 10-20 lei. Iti recomand https://www.facebook.com/Geo.handmade.iasi Ei fac livrari in toata tara.